Na pewno mieliście okazję słyszeć już o corocznej akcji organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Share Week, bo o nim mowa, to autorski pomysł Andrzeja polecania się blogerów przez… innych blogerów. W końcu oprócz tego, że sami piszemy, czytamy też innych, a dzięki tej akcji mamy możliwość poznać nowe miejsca w sieci, tam, gdzie jeszcze nie udało się nam dotrzeć, a może właśnie – warto ?
Jeśli ktoś chce zobaczyć moje zeszłoroczne polecenia, wystarczy kliknąć tutaj.
Niezwykle twardym orzechem do zgryzienia jest wybór tylko tych trzech blogów i osób, które zasługują na uwagę. W ciągu roku trochę mi się tego nazbierało, a więc wybór jest trudny. Kolejność oczywiście zupełnie przypadkowa, a Wy, jak już przeczytacie, to śmigajcie do nich zajrzeć  ?
*aby przenieść się na bloga, wystarczy kliknąć w obrazek.

Janina Daily

Janina to najfajniejsza foka internetów. Największy śmieszek blogosfery. Mistrzyni ironii i barwnych porównań. Jak raz zaczniecie ją czytać i śledzić w mediach społecznościowych, Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Żeby nie było, że nie ostrzegałam. Jeśli jeszcze w dodatku uwielbiacie foki, doprawdy powiadam Wam, że blog Janiny to miejsce, w którym właśnie powinniście się pojawić. Szybko, szybciutko!

Miss Ferreira

Jednym z moich nowszych odkryć jest blog Sary, która oj, jak czaruje słowem, to nawet nie zdajecie sobie sprawy. Pisze o rzeczach codziennych, ale tak ładnie to robi, ubiera te słowa w magię i chce się czytać i czytać i nic więcej nie robić. Oby więcej takich odkryć!

Niezły ze mnie Ananas

Tak się właśnie zastanawiam, gdzie wpadłam na bloga Hani i jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Co nie zmienia faktu, że Wy macie szansę ją poznać właśnie teraz i ja obiecuję, że na pewno tego nie pożałujecie. Hania na swoim blogu pisze o wszystkim, o swoich ulubionych serialach, o niezwykłych miejscach na świecie, o koncertach i o tym, co znaczy dla niej muzyka, i – uwaga! – czasem nawet pisze o modzie! Taki z niej internetowy Ananasek i bardzo pozytywna osóbka (dzięki, Instagramie!), którą koniecznie powinniście poznać ?
Oczywiście to tylko wierzchołek blogów i osób, które obserwuję w mediach społecznościowych, ale to właśnie ta trójka zasługuje na dzisiejszą uwagę ?

Zobacz także