ERIDO.PL czyli raj dla książkoholików

Czy są na sali e-bookowicze, spragnieni nowości na swoich czytnikach? Podnieście rękę, jeśli tu jesteście, a najlepiej zostawcie po sobie znak. Chciałam bowiem ogłosić, iż w tym tygodniu, a dokładnie we wtorek, czyli wczoraj, została otwarta nowa księgarnia e-bookowa ERIDO.PL
Cóż powiedzieć, ERIDO.PL to strona stworzona dla książkoholików, maniaków czytania, którzy swoje czytniki mają non stop przy sobie i nie mogą się oderwać od czytania. (Jesteście tu? Tak, to do Was, kochani!). Nie ukrywajmy: w czasach, kiedy jesteśmy zagonieni, czytniki to świetna sprawa. Nie musimy targać ze sobą niezaliczonej ilości tomisk, wystarczy tylko urządzenie, które jest naszą biblioteką, którą możemy wziąć dosłownie wszędzie. Tym samym, jadąc rano do pracy/szkoły/na uczelnię możemy sobie zająć czas, zajadając kolejne strony naszych ulubionych książek.
Strona internetowa księgarni jest czytelna – mamy podział na kategorie, wedle których możemy szukać książek, możemy również wpisać frazę, i według niej też będzie dało się wyszukać interesujący nas tytuł. Dzięki ERIDO.PL mój e-book ma szansę wrócić do łask. Bo przecież jak za miesiąc zacznie się rok akademicki, to niekoniecznie będzie mi się chciało tachać dodatkowe książki w torbie, prawda?
Zapraszam więc wszystkich serdecznie… Książkoholicy, ERIDO.PL to strona stworzona idealnie dla nas, nie sądzicie? 🙂

Zobacz także