Przegapianie urodzin bloga jest bardzo w moim stylu. Nie no, tak naprawdę tym razem pamiętałam, ale zupełnie nie mogłam zabrać się do napisania kilku sensownych zdań 🙂

Nie umiem za bardzo w statystyki, więc nie będę szpanowała tym, ile mam wejść na bloga i tym podobne, bo aktualnie google analyctics chyba ze mną nie współpracuje (wolę sobie to tłumaczyć tak, a nie, że nikt do mnie nie zagląda). Mogę natomiast pochwalić się postami, bo jest ich już ponad trzysta (!!!), co uważam za bardzo dobry wynik, nawet jeśli ostatnio mam problem z przelewaniem myśli w słowa, i było tu na blogu bardzo cicho. Obiecuję poprawę!


Zajrzałam chwilę temu do postu urodzinowego z zeszłego roku i nie kryję zdziwienia – w moich założeniach, planach na kolejny rok prowadzenia bloga było… przeniesienie go na inną, lepszą platformę ? Marzenie spełniłam parę miesięcy temu i chociaż jeszcze nie wszystko „ogarniam”, jestem z tego zawirowania zadowolona. Co prawda trochę kuleją mi statystyki, wiem, że nie wyświetlają się Wam powiadomienia o nowych postach… cały czas robię coś w tym kierunku, by było lepiej, przejrzyściej i dokładniej.

URODZINOWY KONKURS

Widzicie, jestem jednak przygotowana 😉 Nie będzie zdjęć z ubiegłego miesiąca, albo rzeczy, które przeczytałam czy obejrzałam, bo to już wkrótce wpadnie na bloga.

Tymczasem, KONKURS! Przygotowałam go dzięki Wydawnictwu Muza, które udostępniło dwa egzemplarze książki idealnej na letnie… (bo przecież wszyscy wierzymy, że pogoda zaraz się polepszy) wieczory!

Dzisiaj należy do mnie to opowieść o prawdziwych miłościach, przyjaźniach ale również o sile i odwadze, która jest w każdym z nas. Główna bohaterka wraca do swojej przeszłości oraz wspomnień, często dotyczących osób, których nie ma już u jej boku. Chociaż w większości przypadków sięgam po książki jakkolwiek związane z kryminalną stroną człowieka, jestem pewna, że czasem i taka lekka, ciepła lektura zrobi każdemu z nas dobrze na serce ?

Co trzeba zrobić, by wygrać książkę? W komentarzu pod tym postem podzielcie się najbardziej radosnym wspomnieniem z waszej przeszłości. Wygrają 2 najbardziej ciekawe i rozgrzewające serce komentarze.

KONKURS będzie trwał od 13 maja do 20 maja. Wyniki podam kilka dni później. Wygrane osoby będę prosiła o wysłanie swojego adresu na a.wolnaa@gmail.com, następnie ja przekażę go Wydawnictwu, które wyśle do Was książkę 😉

Mam nadzieję, że zobaczymy się tu za rok! 🙂

Zobacz także